0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Hysen Myshketa, Durres

ID : A188D115

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Hysen Myshketa, Durres. Apartamenti me siperfaqe 115 m2 dhe verande 180m2 ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi dhe 2 banjo. Prona ndodhet ne nje nga zonat me qendrore te qytetit, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.  Apartamenti shitet bosh, i shtruar ne pllake, ka orientim ne Jug-Lindje. Disponon dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 55000 Euro

Adresa :

Rr. Hysen Myshketa, Durres
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 55 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 115 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate