0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri

ID : 070051135

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Frasheri. Apartament 2+1+2WC+3Blk, me siperfaqe 135m2, i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me hipoteke. Apartamenti eshte bosh dhe ka dokumentacion te rregullt ligjor.
Cmimi 1500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 202 500 €

Detajet :

Siperfaqe 135 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 1
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate