0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Muhamed Gjollesha, prane Inxhinieris se Ndertimit

ID : B234072091

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Muhamed Gjollesha, prane Inxhinieris se Ndertimit. Apartament 2+1+2WC, me siperfaqe 91 m2, i shtruar ne parket ,ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht mobiluar, dhoma te ndricuara nga drita nalyrale, 3AC.Disponon dhe vend parkimi. 


Cmimi 450 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Muhamed Gjollesha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 91 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate