0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Bulevardin Gergj Fishta

ID : BD300

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Gergj Fishta, prane Gjykates. Ambient me siperfaqe 55m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.

Cmimi 750 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 55 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate